Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përpara lindjes së djalit, Almeda dhe Tolgahan ndërmarrin hapin e madh

Përpara lindjes së djalit, Almeda dhe Tolgahan ndërmarrin hapin e madh
November 08
15:17 2018

Vetëm pak javë më parë u zbulua se Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të parë. Ata zbuluan se janë në pritje të një djali i cili duket se do të vi në jetë në vilën e re. Siç raportojnë mediat turke dyshja ka blerë një super vilë luksoze në Çekmekoy të Stambollit.

Bëhet fjalë për një ndërtesë me 4 kate ne qëndër të qytetit dhe thuhet se u ka kushtuar 4.5 milion lira turke.

Ajo ka një kopësht të madh ku ndodhet edhe një pishinë të cilën mund ta përdorin edhe gjatë dimrit. Tashmë çifti është në kërkim të një dadoje për djalin e cila do ta ndihmojë Almedën për rritjen e tij. Shtëpia do të jetë gati në fund të këtij muaji, dhe dyshja do të zhvendoset nga apartamenti i tyre drejt saj. Ndërkohë fëmija i tyre i parë pritet që të vijë në jetë në vitin 2019-të.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje