Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Peripecitë për të realizuar një klip të mirë: Këngëtari shqiptar për pak sa nuk u shtyp nga makina!

Peripecitë për të realizuar një klip të mirë: Këngëtari shqiptar për pak sa nuk u shtyp nga makina!
April 16
09:46 2018

 

Një këngë e bukur do të dëgjohet, kjo është pak por e sigurtë. Ama, një klip i mirë i shton padyshim vlerën këngës ndaj në përgjithsi këngëtarët kujdesen që këngët e tyre më të veçanta t’i shoqërojnë edhe me video.

Por shpesh mësojmë edhe “peripecitë” që këngëtarët duhet të heqin për të realizuar siç duhet skenat në klip. Edhe pse në montazh tashmë me avancimin e teknologjisë shumë efekte mund të shtohen edhe artificialisht, sërish ka moment kur këngëtarët duhet të rrezikojnë vetë.

😂😂😂😂😂 #behindthescenes #Arigato #Linkinbio

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Një episod të tillë e ka treguar vetë Ardian Bujupi i cili teksa ka qenë duke xhiruar me një makinë që i vjen nga pas, personi që ka qenë në timon tek makina, duke bërë një shaka i ka dhënë më tepër gaz seç duhet dukë bërë që Aridani të trembet. Sigurisht që kanë nisur të qeshurat nga i gjithë stafi pas këtij momenti porn eve s’na duket aq për të qeshur kur shohim se këngëtari është trembur me të vërtetë. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje