Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përfundimisht Lori dhe Visi duken shumë bukur bashkë

Përfundimisht Lori dhe Visi duken shumë bukur bashkë
October 05
17:53 2016

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha është në një lidhje prej disa vitesh me Vis Bajraktarin por ata kanë vendosur që marrëdhënien e tyre ta mbajnë larg vëmendjes së medias. Madje rrallë herë postojnë foto apo video së bashku në rrjetet sociale.

Vetëm pak më parë ka qenë Visi ai që ka bërë një postim në Snapchat me të dashurën e tij. Çifti është në makinë dhe ajo ç’ka tërheq vëmendjen veç mënyrës se si duken së bashku është edhe pamja e Lorit. Ajo  shfaqet pa grim dhe mjaft natyrale.

Një gjë është e sigurt, që Visi dhe Lori shkojnë shumë së bashku./Blitz.al/

14536837_980823148713190_1899376961_o

14551014_980823152046523_1092707363_o

14614243_980823158713189_912776291_o

Shperndaje