Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përfundimisht, këngëtarja shqiptare ka festuar ditëlindjen me dedikimet më të ëmbla në botë

Përfundimisht, këngëtarja shqiptare ka festuar ditëlindjen me dedikimet më të ëmbla në botë
May 22
07:45 2017

Argjentina Ramosaj ka festuar 27-vjetorin në një mënyrë sa të thjeshtë, aq edhe të bukur. Ndonëse nuk kanë munguar urimet e ndjekësve të saj në rrjete sociale, si dhe të kushërinjve si Alban Ramosaj e Beatrix Ramosaj, fjalët më të bukura janë shprehur nga bashkëshorti i saj.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Dukagjin Fetahu ka shkruar: “Urime ditëlindjen zemër! Pa ty jeta do të ishte e kotë! Faleminderit që ekziston! Të uroj gjithë të mirat në këtë botë! Të do shumë Dada dhe Noni”, – ka shkruar ai ndërkohë që edhe vetë Argjentina ka postuar një video ku puthet me partnerin e saj.

Faleminderit te gjithve per urimet ?????

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Gjithçka është mbyllur me një fotografi shumë të ëmbël të saj me të birin, ku që të dy kafshojnë tortën e përgatitur për festën në familje.

A ka më bukur se kaq?

Komento
Shperndaje