Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përformon bashkëpunimin e saj me Dj Aviciin, Rita Ora përlotet në skenë

Përformon bashkëpunimin e saj me Dj Aviciin, Rita Ora përlotet në skenë
April 28
22:24 2018

Vetëm disa ditë më parë ka humbur jetën një nga Dj më të famshëm në botë dhe nga më të preferuarit Dj Avicii. Fatkeqësisht ai u nda nga jeta në një moshë të re vetëm 28-vjeç. Lajmi ka ndritur botën e muzikës dhe shumë personazhe të njohur kanë shprehur pikëllimin e tyre për këtë ngjarje. Një ndër to është edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora.

Ajo gjatë një koncerti ditën e djeshme në Amsterdam të Hollandës i ka dedikur Aviciit disa minuta. Rita pas disa fjalëve prekëse ka përformuar me lot në sy këngën dhe bashkëpunimin me Dj Avicii , “Lonely Together. Ajo gjatë gjithë përformancës ka qenë me lot në sy dhe ka prekur edhe të pranishmit.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje