Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Performancat më seksi dhe të çmendura të këngëtareve shqiptare

May 03
18:05 2016

 

Klipet janë investime të këngëtarëve me anë të të cilëve ndiqen dhe klikohen nga publiku. Për meshkujt është më e thjeshtë, mjafton një modele seksi, një skenë e krijuar nga një i tretë dhe u kalua lumi, ndërsa për femrat është sfidë më vete. Ato duhet të jenë seksi dhe protagoniste, pasi format shesin; duhet të shfaqen të bukura dhe të veçanta pasi në Shqipëri çudia tërheq. Kështu ne menduam t’ju paraqesim disa nga performancat më të çmendura, por seksi, të këngëtareve më të njohura të trevave shqiptare që rrallë herë zhgënjejnë. Shfletoni galerinë dhe njihuni me “uraganet” e muzikës shqiptare.

Komento
Shperndaje