Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Për të dytën herë dhe pas 15 vitesh, Rezarta Shkurta thotë “PO” përsëri

Për të dytën herë dhe pas 15 vitesh, Rezarta Shkurta thotë “PO” përsëri
January 12
20:08 2019

Rezarta Shkurta ka thënë “P0″ sërish, pas 15 vitesh edhe për të dytën herë.
Këngëtarja ka publikuar një foto romantike në profilin e saj zyrtar në Instgram, ku shihet duke darkuar sëbashku me bashkëshortin e saj, Ermalin, teksa shtrëngojnë duart dhe shohin njëri-tjetrin në sy.
” Thashë “Po”Për të dytën herë edhe pas 15 vitesh bashkë.
Në të mirë e në të keqe, gjithmonë pranë teje. Të dua” -shkruan këngëtarja në mbishkrimin që shoqëron postimin.

Mesa duket në këtë përvjetor të veçantë, bashkëshorti ka menduar ta propozojë sërish këngëtaren për të rikujtuar e provuar edhe një herë emocionet e atij momenti të veçantë.
Urimet poshtë fotos kanë qenë të shumtë nga komentuesit për çiftin i cili ka kaluar sfida të vështira, ama sot festojnë bashkë plot 15 vite lidhje.

/Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

• I Said Yes…🥰 Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Komento
Shperndaje