Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Për kë e thyen Rita Ora telefonin?

Për kë e thyen Rita Ora telefonin?
February 25
16:19 2017

Rita Ora duket se ka një dashuri shumë të madhe për të cilën mund të rrezikojë gjithçka. Këngëtarja e hitit, “Hot right now” ka dalë të shëtisë qenin e saj në rrugët e Londrës, por në momentin që ka zbritur nga makina duket se ka pasur një incident.

Ajo ka qenë duke nxjerrë qenin nga makina dhe bashkë me të ka rrëzuar edhe  telefonat e saj. Siç duket edhe në foto, njëri prej tyre është thyer, por Rita nuk i ka kushtuar rëndësi, mjafton vetëm që të mos dëmtohet qeni i saj.

“Daily Mail” që ka postuar këto foto ka vlerësuar maksimalisht edhe veshjen që Rita ka zgjedhur për këtë dalje publike të radhës./Blitz.al/

Komento
Shperndaje