Blitz

 Breaking News

Për herë të parë, Ricky Martin publikon foton e vajzës së tij

Për herë të parë, Ricky Martin publikon foton e vajzës së tij
August 09
16:50 2019

Ricky Martin dhe partneri I tij Jwan Yosef, u bënë janarin që lamë pas prindër të një vajze.

Në jetë erdhi e bija e tyre Lucia, nëpërmjet një nënë surrogate. Gjithsesi, që në kohën kur ai tregoi emocionet e para e të qënit baba i një vajze, nëpërmjet këtij dedikim në Instagram:

 

View this post on Instagram

 

🇪🇸Nos emociona anunciar que nos hemos convertido en padres de una hermosa y saludable niña a la que hemos llamado Lucía Martin-Yosef. Esto ha sido sin duda un cumpleaños y celebración de la Navidad única en nuestras vidas. Tanto sus hermanos como Jwan y yo estamos completamente enamorados de nuestra beba y agradecidos de poder comenzar este 2019 con el mejor regalo que podíamos recibir, el regalo de la vida. 🇬🇧 We are beyond happy to announce that we have become parents to a beautiful and healthy baby girl, Lucia Martin-Yosef. It has been a special time for us and we cant wait to see where this stellar baby will take us. Both her beautiful brothers, me and Jwan have fallen in love with Lucia ❤

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Ricky ka postuar shumë pak foto me vajzën dhe partnerin, dhe në asnjërën prej tyre nuk e kishte treguar portretin e saj. Kështu, ai ka preferuar që imazhin e Lucia-s të mos e bënte publik. Të paktën deri sot, kur ka zgjedhur që të prezantojë me ndjekësit e tij për herë të parë portretin e së bijës.

Ai ka publikuar këtë foto, të shkëptur gjatë pushimeve, e bashkangjitur me të ka shkruar: “Drita e syve të mi”.

 

View this post on Instagram

 

La luz de mis ojos #Lucia

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Mund të themi me siguri që është një nga fotot më të bukura që mund të shohim në Instagram sot dhe Lucia është zyrtarisht dhe drita e syve të mi. Ndërkohë Ricky dhe Jwan janë prindër dhe të dy binjakëve, Valentin dhe Matteo, që po ashtu erdhën ne jetë nga një nënë surrogate në vitin 2008-të.

/Blitz.al/

Share