Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Për herë të parë Ermali prezanton prindërit. Fjalët që ka thënë për nënën janë thjesht dashuri!

Për herë të parë Ermali prezanton prindërit. Fjalët që ka thënë për nënën janë thjesht dashuri!
November 17
20:42 2017

Ermal Mamaqi është ndër personazhet më të ndjekur në Shqipëri. Ai është tip social e shpeshherë momentet e tij më të rëndësishme e emocionale i ka ndarë edhe me fansat. Sot për herë të parë ai na ka prezantuar me prindërit e tij. Në një shkrim enocionues në Instagram ai ka uruar mamanë e tij e cila sot feston ditëlindjen. Për Ermalin ajo është gruaja më e rëndësishme e cila e do njësoj që nga dita që e ka lindur.

” Është njeriu që më do njësoj dhe pa kushte këto 35 vitet e fundit.Gëzuar Mami”- shkruan Ermali./ Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje