Blitz

 Breaking News

Për herë të parë, Ajka para publikut me Xhensilën dhe Besin!

Për herë të parë, Ajka para publikut me Xhensilën dhe Besin!
November 21
12:44 2019

Mbrëmjen e djeshme, 20 nëntor ishte premiera e komedisë “Falco”, një prodhim nga Bes Ballaku, i cili ishte edhe aktori kryesor së bashku me Bleonën.

Me dhjetra të ftuar, u shfaq për herë të parë premiera e filmit, e ndërkohë që të ftuarit parakalonin në tapetin e kuq nuk mungoi as supriza e mbrëmjes, Ajka, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt.

Ajka, tashmë mbi 1-vjeç duket se rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve. Blitz.al ka mundur të sigurojë edhe një foto teksa mami Xheni, babi Besi dhe Ajka pozojnë krahë cover-it të filmit.

/Blitz.al/

Share