Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Për çfarë i lutet Zotit Albana Osmani?

Për çfarë i lutet Zotit Albana Osmani?
August 19
16:29 2016

Në media ka qarkulluar videoja e një djaloshi 5-vjeçar, i cili ishte nxjerrë nga rrënojat e shtëpisë së tij në Siri. Kjo video ka bërë xhiron e botës  dhe shumë njerëz janë tronditur nga pamjet e saj.

Mes këtyre njerëzve ka qenë edhe moderatorja Albana Osmani, e cila e ka postuar videon në faqen e saj të Instagram-it. Moderatorja shprehet e tronditur që këto fatkeqësi përsëriten dhe i është lutur Zotit që t’i ndihmojë njerëzit, sepse ata nuk po gjejnë paqe dhe qetësi.

Duket se Albana është prekur shumë nga ngjarjet tronditëse që kanë ndodhur kohët e fundit në të gjithë botën e më së shumti ka ndier dhimbje për vogëlushin, i cili në një moshë kaq të vogël duhet të mbajë në kurriz pasojat e vendit të tij./Blitz.al/

albana osm

 

 

 

 

Shperndaje