Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Për Albërien, Anxhelina do të mbetet gjithmonë e vogla e saj

Për Albërien, Anxhelina do të mbetet gjithmonë e vogla e saj
June 29
20:07 2016

Anxhelina Hadërgjonaj, edhe pse është shkëputur nga karriera e saj muzikore, sërish tërheq vëmendjen e mediave për angazhimet që ka në jetën private. Për momentin ajo ndodhet në SHBA, ku përveç studimeve shihet shpesh që është pjesëmarrëse në evente të ndryshme artistike.

Anxhelina tani është një vajzë e madhe, por për Albërien do të ngelet gjithmonë vogëlushja e saj. Albëria dhe Anxhelina kanë zgjedhur të shkojnë në Disneyland për të kaluar disa ditë së bashku. Disneyland njihet si një vend argëtues dhe shumë i pëlqyer nga  fëmijët. Por asgjë nuk i ka penguar nënë e bijë të kalojnë disa ditë të bukura pikërisht aty dhe pse jo të përjetojnë të njëjtën ndjesi si dikur, kur Anxhelina ishte fëmijë.

Albëria ka postuar një foto në Facebook, ku të dyja shihen në formë dhe të lumtura.

anxhel

Komento
Etiketimet
Shperndaje