Blitz

 Breaking News

Pengje të vjetra, Brad Pitt i kërkon falje Jeniffer Aniston për mënyrën se si u divorcua prej saj në vitin 2005

Pengje të vjetra, Brad Pitt i kërkon falje Jeniffer Aniston për mënyrën se si u divorcua prej saj në vitin 2005
February 19
21:20 2019

Javën e kaluar, Brad Pitt i surprizoi të gjithë  teksa mori pjesë në ditëlindjen e Jennifer Anistonit, e cila mbushi mbushi 50 vjeç.

Aktorja bëri nje festë gjigande dhe përpos shumë emrave të njohur të Holliwood, ftoi gjithashtu edhe ish-bashkëshortin e saj.

Brad Pitt e pranoi ftesën e Aniston dhe në takimin me të, zëra brënda festës bëjnë me dije se ai i ka kërkuar ndjesë për mënyrën sesi u nda prej saj para 14 vitesh.

Sipas një burimi të brëndshëm 55-vjeçarit nuk i pëlqen të jetojë në të shkuarën dhe ka rrëfyer se do të donte ta kishte mbyllur martesën me Aniston në një mënyrë më delikate.

Jennifer e pranoi faljen e Pitt, ndërkohë që e bisedën e siketshme thuhet se e mbylli me një përqafim.

Martesa e tyre mori fund në vitin 2005 pas 5 vitesh, pasi aktori u dashurua me Angelina Jolie, gjatë kohës që xhirohej filmi “ Zoti dhe Zonja Smith“.

/Blitz.al/

Share