Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pazare votash tek “Kënga Magjike”? Kastro Zizo: Për pazare mua mos mu afroni!

Pazare votash tek “Kënga Magjike”? Kastro Zizo: Për pazare mua mos mu afroni!
October 29
21:30 2017

Në emisionin “Thumb”, të kësaj jave ka qenë i ftuar këngëtari dhe moderator i njohur Kastro Zizo.

I lirshëm dhe plot të reja, Kastro është shprehur ashtu siç vetëm ai di!

Duke qenë se ai këtë vit po konkurron tek “Kënga Magjike”, me këngën “Pa faj”, është pyetur nëse bëhen pazare votash mes këngëtarëve në këtë kompeticion.

“Unë  si kam bërë  ndonjëherë e nuk besoj se do ti bëj. Kush do dhe e ndjen që nuk do të bëhet pjesë e pazarxhinjve dhe kompozitorëve duke bërë klanet, le të më japi pikë. Për pazare mua mos mu afroni, po deshët për ndonjë gotë pas provave jeni të mirëpritur”.- ka thënë Kastro duke na treguar se kërkon të marrë çdo gjë me meritë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje