Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Patëm zili Xhesikën kur dilte në treg, prisni të shihni Albanën si del për të ngrënë akullore

Patëm zili Xhesikën kur dilte në treg, prisni të shihni Albanën si del për të ngrënë akullore
August 12
10:30 2017

Duke parë fotot në Instagram, shumë nga vajzat besojmë se e patën zili Xhesika Berberin kur postoi foton në të cilën na tregonte se si dukej kur dilte të bënte pazar në tregun e fruta- perimeve.

 

Epo duhet të themi se nuk keni parë gjë akoma! Pak minuta më parë Albana Osmani ka publikuar një foto në Instastory. Si shumica e njerëzve, edhe moderatorja e  njohur i ka shumë qejf fotot në ashensor. Ajo e ka nisur ditën me një “mision”: të shkojë  të blejë akullore!

Në foto Albana shfaqet tejet seksi. Edhe një syri të zakonshëm vështirë se mund t’i shpëtojnë detajet apo format fizike të moderatores. Albana duket kaq seksi kur shkon të blejë akullore. Shumica e vajzave do të donin të dukeshin si ajo në jetën e përditshme. Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje