Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pasuria e Donald Trump në foto

June 22
13:24 2016

Kandidati për president i SHBA-së, Donald Trump, zotëron një pasuri marramendëse. Të ardhurat dhe pasuria e tij janë diskutuar shumë, sidomos gjatë zgjedhjeve  aktuale. Ai ka në pronësi hotele, aeroplanë, shtëpi pushimi, jahte dhe është gati e vështirë të numërohen se sa ka të depozituara në bankë. Thënë më qartë, Trump nuk mund të thuhet se thjesht ka para, ai është një pasanik i vërtetë. Shfletoni galerinë dhe shihni gjithë pasurinë e Donald Trump në foto.

Shperndaje