Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pasi zbuloj tradhtinë e tij nga kamerat e sigurisë, këngëtarja e famshme i djeg rrobat ish-të fejuarit

Pasi zbuloj tradhtinë e tij nga kamerat e sigurisë, këngëtarja e famshme i djeg rrobat ish-të fejuarit
March 20
15:27 2018

Ata në fillim dukeshin si një ndër çiftet më të dashuruar të showbizzit botëror por shumë shpejt çdo gjë mori fund. Po flasim për këngëtaren me famë botërore Iggy Azalea dhe basketbollistin Nick Young.

Ata u fejuan në vitin 2015 pas bujës së madhe që bënë në mediat e huaja por pas 1 viti këngëtarja ka zbuluar atë që nuk do të dontë të shihte kurrë. Nga kamerat e sigurisë Iggy pa që Nick sillte në shtëpinë e tyre  vajza të tjera.

Në një intervistë për “Watch What Happened Live” këngëtarja ka treguar se si një femër mund të hakmerret kur merr vesh tradhëtinë nga i dashuri. Ajo ka thënë se pavarësiht se ka filluar të thyej  çdo gjë në shtëpi, Nickut as nuk i interesonte e më pas filloi të digjte rrobat e tij. Mos mendoni se ka djegur ato më të lirat jo gaboheni, Iggy ka nisur nga ato më të lirat duke përfundur nga më të shtrenjtat.  Pra vajza ndoshta as kjo nuk mund ta ketë shqetësuar ish- të fejuarin e Iggy-t por të paktën ajo një dëm sado të vogël ia ka shkaktuar atij.

/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje