Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pasi trazoi rrjetin, Oriola Marashi shpreh dëshirën e çuditshme: “Dua të bëj fëmijë!”

Pasi trazoi rrjetin, Oriola Marashi shpreh dëshirën e çuditshme: “Dua të bëj fëmijë!”
April 24
17:15 2018

Prej kohësh, modelja e njohur OriolaMarashi është vënë në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale për shkak të postimeve të saj dhe fotove provokuese.

Së fundmi, ajo postoi një foto ku tregonte këmbët, foto të cilën e shoqëroi me një përshkrim humoristik.

Kjo menjëherë u mor nga faqe të ndryshme dhe u kthye në objekt humori për mjaft ndjekës.

Por, pasi trazoi një rrjet të tërë, Oriola poston një tjetër foto ku tregon një dëshirë të sajën që nuk e kishim ditur më parë.

“O zot! Dua të kem një fëmijë!”, – shkruan modelja në foto ku shfaqet Kylie Jenner me vajzën e saj, Stormy.

Epo, Oriola kemi një këshillë… gjej një partner, bëj një dasmë dhe më pas le të presim edhe beben. /Blitz.al/

 

Komento

Shperndaje