Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pasi të shikoni këto foto do ta kuptoni pse Taylor Swift e tradhtoi Calvin Harris me Tom Hiddleston

Pasi të shikoni këto foto do ta kuptoni pse Taylor Swift e tradhtoi Calvin Harris me Tom Hiddleston
June 20
20:29 2016

Tom Hiddleston është përmendur kohët e fundit për lidhjen me Taylor Swift pas ndarjes së saj nga Calvin Harris. Por jo vetëm kaq, aktori 35-vjeçar ka bërë një set fotografik me të brendshme për revistën W. Duke parë fotot e tij të nxehta kupton pse Taylor nuk mund t’i rezistonte. Ai është një nga 11 yjet më “të nxehtë” që kanë bërë sete fotografike për këtë revistë kohët e fundit. Në lidhje me fotot me të brendshme Tom ka thënë: “Isha i befasuar kur mora vesh setin që do të bëja. Por unë jam këtu për t’u treguar njerëzve se të pasmet e mia nuk janë të rrezikshme, në botë ndodhin gjëra më të rrezikshme se kaq”.

tom-hiddleston-w-3-435

Komento
Etiketimet
Shperndaje