Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pasi ishte zhdukur për një kohë të gjatë, ky këngëtar vendos ti rikthehet skenës

November 27
18:30 2016

bee

Po bëhen shumë vite që këngëtari i hiteve  të njohura ”Një në një milion” dhe  “Ekstravagante” është larguar nga skena shqiptare.

Berkani ka qenë një ndër ata artistë që pas publikimit të disa këngëve kanë  hequr dorë nga muzikë. Por pavarësisht largimit prej 10 vitesh,ai  ka vendosur të rikthehet përsëri në skenën e “Kënga Magjike” me këngën “Kam frikë”   .

Këngëtari që dikur e ëndërronin shumë vajza, tani rikthehet me shumë ndryshime në jetën e tij.

Pamja e tij flet shumë,Berkanin e kujtojmë si djalin simpatik, elegant, e me sy të bukura, por pas shumë vitesh mungesë na shfaqet një tjetër Berkan më burrëror.

Berkan përpara disa kohësh është martuar dhe gjithashtu na prezanton me nusen dhe vajzën e tij Beren./Blitz.al/

berk berr berkk ber

Shperndaje