Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pasi babai i shoqes së ngushtë ndërron jetë papritur, Kylie Jenner i habit të gjithë me këtë gjest!

Pasi babai i shoqes së ngushtë ndërron jetë papritur, Kylie Jenner i habit të gjithë me këtë gjest!
January 25
09:16 2017

Kylie Jenner di të jetë shoqe e ngushtë në të mirë e në të keq.

Vetëm pak momente pasi babai i shoqes së saj të ngushtë, Jordyn Woods, u nda nga jeta në mënyrë krejt të papritur, ylli i klanit Kardashian ka dhuruar një shumë prej 10,000 dollarësh në llogari të familjes së të ndjerit për të gjitha shpenzimet e funeralit.

“Ju dua shumë”, – ka shkruar Kylie përbri donacionit ndërkohë që ka vazhduar: “Oksigjeni im, “vëllaçko” dhe motër e shpirtit! Të gjitha lutjet e mia janë me Jordy-n dhe familjen e saj! Je gjysma ime Jordy, kur ti qan, unë qaj!” – ka përfunduar Kylie. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje