Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pashkët e pazakonta të Blue Ivy

March 31
06:58 2016

Capture

Presidenti Barack Obama dhe gruaja e tij, Michelle, festuan Pashkët në Shtëpinë e Bardhë së  bashku me Beyonce, Jay Z dhe Blue Ivy.

Familja e famshme u bashkua me 35.000 anëtarë të publikut që kishin fituar bileta për të marrë pjesë në festën e organizuar nga Obama. Gjithashtu të ftuar kanë qenë edhe shumë figura të tjera, si për shembull këngëtarja Monica, ylli i NBA-së Shaquille O’Neill etj.

Beyonce është duke kaluar sa më shumë kohë me familjen para fillimit të turneut botëror më 27 prill.

Etiketimet
Shperndaje