Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas tradhëtise ndaj Khloe Kardashian, Tristan Thompson “harron” edhe vajzën

Pas tradhëtise ndaj Khloe Kardashian, Tristan Thompson “harron” edhe vajzën
March 14
15:55 2019

Tristan dhe Khloe Kardashian u ndanë pas një skandali tradhtie muajin e kaluar, që u pranua më pas edhe nga basketbollisti i NBA-së dhe shoqës së ngushtë se Khloes.
Ndërkphë, së fundmi një tjetëer veprim i Tristan, po e bën atë të urryer në sytë e shumë njerëzve.
Thuhet se ai nuk ka qenë aq i përfshirë në kujdesin për vajzën e tij, True, që pas ngjarjes së tradhtisë.
“Khloe është jashtëzakonisht e mërzitur me Tristan, sepse nuk po bën asnjë përpjekje për t’u përfshirë në jetën e vajzës së tyre”, tha një burim për mediat e huaja.
Burimi thotë se ajo e kupton që ai ka angazhime për shkak të profesionit të tij, por nuk kupton pjesën që ai as nuk kërkon ta shohë të bijën.
“Khloe e kupton që ai udhëton shpesh për shkak të basketbollit dhe jeton në Cleveland, por ajo ndjen sikur Tristan ka ecur përpara. Qëndrimi i Tristan-it duket sikur është: ‘Do ta shoh vajzën, kur ta shoh’”- ka thënë burimi.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje