Blitz

 Breaking News

Pas tradhëtisë me Tristan Thompson flet Jordyn Woods: “Kam qenë e dehur!”

Pas tradhëtisë me Tristan Thompson flet Jordyn Woods: “Kam qenë e dehur!”
February 25
12:35 2019

Vazhdon ende të flitet për tradhëtinë që bëri Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, me miken e ngushtë të motrës së saj. Ndonse deklarateve të mëparshme, tashmë Jordyn Woods ka nxjerrë një tjetër teori.

TMZ shkruan se Jordyn është bërë pishman dhe e ka quajtur këtë një incident. Ajo shprehet se ka qenë një budallallik pasi ka qenë e dehur dhe nuk mban mend asgjë nga festa. Madje kur e kanë akuzuar për tradhëti Jordyn ka filluar të qajë duke mos e besuar atë që kishte bërë.

Ajo i është lutur familjes Kardashian-Jenner ta falë, gjë e cila vështirë se do të ndodhë./Blitz.al/

Share