Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas tradhtisë me Afërdita Dreshajn, Agon Amiga rikthehet me bashkëshorten

Pas tradhtisë me Afërdita Dreshajn, Agon Amiga rikthehet me bashkëshorten
February 25
20:04 2017

Para disa kohësh, në media qarkulloi lajmi se reperi Agon Amiga ishte ndarë nga bashkëshortja, për shkak të tradhtisë me këngëtaren Afërdita Dreshaj.

Pas ndarjes ai ka folur për “Prive”, duke bërë Afërditën fajtore për ndarjen e tij, por duket se kjo nuk ka qenë një ndarje përfundimtare dhe reperi është kthyer përsëri me bashkëshorten, Egzonën.

Burime për “Prive” kanë thënë se Egzona i ka dhënë një tjetër shans Agon Amigës dhe çifti është parë duke ecur për dore në Prishtinë. Veç kësaj, fotot e shkrepura në të njëjtin vend tregojnë se Agon Amiga dhe Egzona ndodhen së bashku në Gjermani./Blitz.al/

Komento
Shperndaje