Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas suksesit të “Bon bon”, Era Istrefi xhiron një tjetër video në Brezovicë

Pas suksesit të “Bon bon”, Era Istrefi xhiron një tjetër video në Brezovicë
October 20
20:34 2016

Këngëtarja kosovare Era Istrefi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një video në Brezovicë.

Kujtojmë se ky destinacion turistik është vendi ku u xhirua videoklipi që do t’i sillte Erës famën. Krijimi muzikor i rreth një viti më parë i siguroi Erës suksesin që arriti të marrë një tjetër dimension të përmasave ndërkombëtare.

Një vit më pas këngëtarja shfaqet sërish në Brezovicë. “Illumënari”, shkruan ajo përbri videos. /Blitz.al/

Illumënari👁 👁

A video posted by Era Istrefi (@strefie) on

Etiketimet
Shperndaje