Blitz

 Breaking News

Pas skenave të nxehta, Bruno ka një mesazh për të: “Ti s’di të mbash premtimet”

Pas skenave të nxehta, Bruno ka një mesazh për të: “Ti s’di të mbash premtimet”
September 26
19:43 2017

Vjeshta e Brunos ka filluar me një këngë dedikuar dashurisë.

Disa muaj më parë këngëtari i njohur i labelit “Threedots” ka publikuar këngën solo “Ajo”, e fill pas saj pati bashkëpunimin “Mirmëngjes dashni” me Artiola Toskën ku u prezantuar në Kënga Magjike, e më pas  “Karma” me Flori Mumajesin dhe Klajd Harunin.

Por tani Brunon e shohim sërish vetëm! Pak minuta më parë ai ka publikuar klipin e tij më të ri me titull “A më do”. Brunon e shohim në skena të nxehta pranë  një vajze simpatike e cila është pikërisht aktorja nga Kosova Arta Nitaj, me të cilën Bruno u përfolë se ishte në një lidhje dashurie.

Por se si qëndron e vërteta atë mund ta thotë vetëm ai…

“A më do”, një baladë në të cilën mund të gjejë veten çdo i dashuruar dhe i lënduar, do t’ju shoqërojë përgjatë gjithë kësaj kohe kështu që shijojeni.

/Blitz.al/

 

 

Share