Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas sherrit me Blunt flet për herë të parë Gjiko. Përgjigjia e tij na habiti të gjithëve!

Pas sherrit me Blunt flet për herë të parë Gjiko. Përgjigjia e tij na habiti të gjithëve!
March 18
00:23 2018

Disa kohë më parë në rrjetet sociale u bë viral sherri mes Blunt & Real dhe Ledri Vulës, Faton Shoshit e Gjikos.
Të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” kanë qenë Gjiko dhe Elita Rudi,  reperi është pyetur edhe për sherrin e shumë përfolur.
Duke mos dashur ti japë rëndësi ai ka thënë:
“Kjo nuk është temë për televizor. Nuk ia vlen. Unë s’kam dalë këtu që të bëj marketing pa para!”
Më tej është pyetur nga Ermali nëse e bënë këtë sherr për show dhe Gjiko ka vazhduar:
S’ma merr mendja se mund të bëhemi aq të pashpirt dhe aq të këqinj e të ulët… Unë nuk merrem shumë me këto gjëra se i kam 99 punë për të bërë dhe asnjë k*rvë nuk është 1!”
Pra duket se ky muhabet ma marrë fund një herë e mirë./blitz.al/

Komento
Shperndaje