Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas Rita Orës, një tjetër këngëtare shqiptare bëhët pjesë e filmit “Fifty Shades Freed”

Pas Rita Orës, një tjetër këngëtare shqiptare bëhët pjesë e filmit “Fifty Shades Freed”
January 09
13:28 2018

Pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajmi se kënga e Rita Orës në bashkëpunim me Liam Payne, “For You” do të jetë pjesë e filmit që pritet të dalë në shkurt “Fifty Shades Freed”.

Liam ka publikuar në Twitter listën e këngëve që do të përdoren si kolonë zanore e mës tyre shohim një tjetër “surprizë kuqezi”; kënga e Dua Lipës me Whethan, “High”. Këngët e Ritës dhe Duas pritet të dalin më 12 janar. E pas Liam këtë listë Dua e ka publikuar në kanalin e saj të Youtube.


Epo, këngëtaret shqiptare janë bërë pjesë e këtij filmi që pritet me padurim nga miliona shikues në mbarë botën, e kjo gjë na bën krenarë. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje