Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas Rita Orës, Bebe Rexha puth një tjetër femër!

Pas Rita Orës, Bebe Rexha puth një tjetër femër!
January 29
13:16 2018

Pak ditë më parë, Bebe Rexha dhe Rita Ora bënë xhiron e rrjetit pasi postuan një foto, ku shfaqeshin duke shkëmbyer një puthje në buzë.

Por duket se Bebe nuk është mjaftuar me kaq!

Mbrëmjen e djeshme, gjatë parakalimit në tapetin e kuq të Grammy Awards, këngëtarja shqiptare ka shkëmbyer një puthje, por këtë herë jo me ndonjë personazh të njohur, por me të ëmën e saj.

Fotoja është postuar nga mamaja e Bebe-s dhe të dyja shfaqen duke shkëmbyer një puthje në buzë.

Tani cështja është, kush do të jetë në rradhë për të pasur fatin të shkëmbejë një puthje me Bebe-n?! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje