Blitz

 Breaking News

Pas Oriola Marashit, Noizy bën pjesë të “OTR”-së edhe një modele tjetër shqiptare?

Pas Oriola Marashit, Noizy bën pjesë të “OTR”-së edhe një modele tjetër shqiptare?
August 06
11:53 2018

Prej kohësh tashmë e kemi parë modelen Oriola Marashi të jetë zyrtarisht pjesë e “OTR”, edhe përse ajo ende nuk e ka lançuar një këngë të sajën. Megjithatë, për këtë jemi ende në pritje sepse Oriola ka premtuar se kur të vijë me një produkt muzikor ai duhet të jetë shumë i veçantë.

Ndërkohë nëpërmjet Instagramit kuptuam se edhe Niki Deligiorgi është duke regjistruar një këngë në studio dhe përpara se të postonte këtë, ajo ka postuar edhe një foto krah Noizy-t.

Kujtojmë se përpara disa kohësh Niki nisi disa episode të sajat në Youtube ku edhe këndon, çka do të thotë se kënga ka qenë gjithmonë në pasionet e saj.

Pra, OTR-së ju shtua edhe Niki? Mbetet ta shohim në vijim. /Blitz.al/

Share