Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Pas një shkëputjeje të gjatë, Ledion Liço rikthehet fuqishëm në Top Channel

Pas një shkëputjeje të gjatë, Ledion Liço rikthehet fuqishëm në Top Channel
June 05
17:08 2019

Për shumë kohë  Ledion Liço i ka munguar ekranit dhe sëfundmi i vetmi lajm që kishim për moderatorin është që do të bëhet baba për herë të dytë.

Mesa duket viti 2019-të do jetë një vit i mbarë për Ledionin, jo vetëm në familje, por edhe në anën profesionale.

Moderatori i është rikthyer së fundmi fuqishëm në Top Cahnnel dhe madje me një angazhim dhe pozicion  shumë të rëndësishëm.

Me rastin e 15-vjetorit të krijimit të platformës “DigitAlb” është realizuar një dokumentar dhe Producenti Ekzekutiv është pikërisht Ledion Liço.

Dokumentari pritet të publikohet me datën 9 qershor  ndërkohë që në llogaritë përkatëse në Instagram të Lorit dhe  Sara Hoxhës, mund të shihni edhe videon promovuese të këtij projekti.

/Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

9 Qershor, 20:15 #15VjetDigitAlb

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

 

Share