Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas ndarjes nga partnerja aktori rrëfen momentet e vështira: Shkova të jetoja një javë vetëm në mal dhe…

February 22
14:22 2018

Image result for ashton kutcher demi moore

Të ndahesh nga partneri nuk është aq e thjeshtë, sidomos kur mes tyre ka ende dashuri.

E tillë ka qenë edhe për aktorin e njohur Ashton Kutcher, pas ndarjes nga Demi Moore. Rreth 7 vjet pas ndarjes së tyre, aktori ka treguar momentet e vështira që ka përjetuar pas ndarjes.

“Menjëherë pasi u shkurorëzova, shkova të jetoja i vetëm në mal, për një javë. Nuk kisha marr bukë me vete por vetëm një fletore, laps ujë dhe çaj. Ditën e dytë të jetesës në mal fillova të haluçinoja. Shkruajta të gjitha emrat e vajzave në një letër dhe më pas secilës prej tyre u shkruajta nga një letër”- ka treguar aktori

Ata janë ndarë përmes proçesit gjyqësor por Kutcher vazhdon kujton momentet e bukura me Moore.

“Gjithmonë do ta kujtoj kohën që kam kaluar me demin. Martesa është një nga gjërat më të vështira dhe fatkeqësisht ndonjëherë dështon”- ka përfunduar ai.

Tani aktori ka një martesë të lumtur me Mila Kunis./Blitz.al/

Related image

Komento
Shperndaje