Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas ndarjes nga Jolie, Brad Pitt në krahët e një femre tjetër

November 09
18:13 2016

 

braa

Pas ndarjes nga Jolie, Brad Pitt ka dalë për herë të parë në publik me një femër.

Ai ka qenë me miken e tij, Julia Roberts, në promovimin e shfaqjes “Moonlight” në Los Angeles.

“Moonlight” tregon historinë e një të riu me ngjyrë, që në fëmijëri e deri në moshë të rritur. Brad dhe Julia kanë qëndruar larg “etheve” të garës presidenciale të mbrëmjes së të martës dhe kanë shijuar bashkë premierën e kësaj shfaqjeje./Blitz.al/

brad

Komento
Shperndaje