Blitz

 Breaking News
May 16
17:47 2017

Lindon Berisha ka pasur disa publikime të njëpasnjëshme me Adrian Gaxhën, madje prej dy vitesh pjesë e labelit të tij “Brick Records”. Por pas ndarjes prej tij ai ka bashkëpunuar me një tjetër këngëtar dhe ai është pikërisht Elineli.

Elineli dhe Lindon vetëm pak më parë kanë publikuar klipin e tyre më të ri “T’kom dasht”.

Një tjetër këngë e Lindoniy që i dedikohet dashurisë dhe madje i tregon qartë ndjenjat asaj. Klipi është realizuar në bregdet dhe duket një këngë e përshtatshme për fillimin e një vere të nxehtë.

Për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë:

/Blitz.al/

Share