Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas Majkut është rradha e Majlindës, kapet mat me të dashurin e ri

Pas Majkut  është rradha e Majlindës, kapet mat me të dashurin e ri
November 30
10:52 2017

Një ditë pasi dolën  fotot e Majkut i cili shihej i shoqëruar me një vajzë teksa festonte ditëlindjen e tij në Selanik, Prive ka siguruar foto të ish-partneres së tij Majlindës me një djalë. Ajo shihet e shoqëruar në Stamboll nga një mashkull edhe pse  ishte nisur për në Turqi me shoqen e saj.

Tashmë duket se çifti i njohur janë në kërkim të dashurisë së re edhe pse  janë prindër të një bukuroshi të vogël që quhet Roan i cili do ti bashkojë ata gjithmonë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje