Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas lindjes së vogëlushes Ermali ka një mesazh për Amin: “Faleminderit që më bëre të lumtur për herë të dytë!”

Pas lindjes së vogëlushes Ermali ka një mesazh për Amin: “Faleminderit që më bëre të lumtur për herë të dytë!”
March 18
00:03 2018

Disa ditë më parë Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë.
Vetë Ermali ka publikuar foton pas lindjes së vogëlushes por sot ai ka fokur për herë të parë për të e ka bërë një dedikim për Amin.
Në fillim të emisionit të tij “ Xing me Ermalin”, ai ka thënë:

“Këtë javë unë u bëra baba për herë të dytë. E dini si është të bëhesh prind për herë të dytë? Kur lind fëmija i parë, të shumëzojnë me zero, kur lind fëmija i dytë babai shkon me minus sepse të gjithë vëmendjen e merr mami. I thonë Bravo mamit, po babi nuk ekziston?
Përtej shakave jam shumë i lumtur dhe falenderues Zotit. Jam me të vërtet i lumtur. Po i çoj një puthje bashkëshortes sime, Ami. Faleminderit që më bëre për herë të dytë njeriun më të lumtur në botë.”/blitz.al/

Komento
Shperndaje