Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas lajmit për shtatzëninë, Gjiko dhe Elita na zbuluan një tjetër surprizë

Pas lajmit për shtatzëninë, Gjiko dhe Elita na zbuluan një tjetër surprizë
November 24
20:31 2018

Edhe pse kishte disa kohë që flitej për shtatzëninë e Elitës me Gjikon , çifti vendosi që lajmin ta jepnin me anë të klipit të ri të reperit ku dukej Elita me barkun e rrumbullakosr.

Tashme kur kanë hyrë në muajin e dytë nga dasma e tyre e bujshme, duket se surprizat nuk kanë t mbaruar. Pavarësiht se ishin të shumta postimet nga dasma e tyre ata kanë vendosur që për të gjithë fansat e tyre një dokumentar nga ceremonia e dasmës.

Kjo për të gjithë fansat e çiftit është konsideruar si një dhuratë për ta pas lajmit se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Nesër në orën 16:00, klipi do të jetë i publikuar në YOU TUBE, dhe një pjesë të tij na e ka treguar edhe Elita.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje