Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas Kylie Jenner, edhe kjo këngëtare shqiptare vishet si Aguilera…

Pas Kylie Jenner, edhe kjo këngëtare shqiptare vishet si Aguilera…
October 31
18:48 2016

Fotot e Kylie Jenner, që ishte maskuar si Christina Aguilera për Halloween, kanë bërë xhiron e rrjetit.

Por mesa duket, e vogla e familjes Kardashian nuk ka qenë e vetmja që është veshur si këngëtarja e hitit “Dirty”, pasi edhe një këngëtare e njohur shqiptare ka zgjedhur po të njëjtin maskim.

Anxhelina Hadërgjonaj ka postuar në Insta Stories disa foto, ku me disa ndryshime në veshje ka një ngjashmëri të madhe me Aguilera-n, por edhe me Kylie-n. Pra mund të themi që ky Halloween na prezantoi me dy sozi të saj.

Anxhelina është mjaft simpatike dhe duket shumë seksi me këtë kostum. Po ju si mendoni, kujt i shkon më shumë, Anxhelinës apo Kylie-t?/Blitz.al/

an an4  an1

an3

 

Komento
Shperndaje