Blitz

 Breaking News

Pas kritikave për “Shote Galicën”, reagon Delinda Disha: “Duhet të më kërkoni ju falje”

Pas kritikave për “Shote Galicën”, reagon Delinda Disha: “Duhet të më kërkoni ju falje”
October 12
11:06 2019

“Ku i kam ata burrat e Kosovës që ndihen vetëm nëpër dasma. Ani çfarë i keni bërë serbit juve, vetëm i keni thurur këngë edhe lavde!”

Kjo ishte një ndër batutat e thëna nga Delinda Disha në rolin e saj si Shote Galica në emisionin e humorit “Klanifornia” në Tv Klan, dhe që është evidentuar specifikisht në një artikull të detajuar që “Prive.al” i ka bërë programit më të ri të humorit.

Në InstaStory aktorja ka publikuar edhe një foto të varrit të Shote Galicës, ndërsa u bën thirrje të gjithëve t’ i kërkojnë falje publikisht “që kërkoi dy pllaka mermer për të restauruar varrin e Shote Galicës”./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Delinda Disha Show (@delinda_disha) on

Share