Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas kaq vitesh, Agron Llakaj tregon më në fund të vërtetën e largimit nga “Portokalli”

Pas kaq vitesh, Agron Llakaj tregon më në fund të vërtetën e largimit nga “Portokalli”
May 06
10:29 2017

Një nga largimet që ka bërë më shumë zhurmë ka qenë ai i aktorit të njohur të humorit, Agron Llakaj, nga spektakli “Portokalli”. Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga ky vendim dhe Llakaj prej kohësh tashmë shfaqet në “Al Pazar”, ku i gjithë spektakli i humorit moderohet nga vetë ai, sërish njerëzit dhe publiku që e ndoqi me aq dëshirë në “Portokalli” ka pikëpyetjet e veta.

Agron Llakaj nuk del shpesh në intervista, por këtë herë, i ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, ai i ka rrëfyer të gjitha. Thënë këtë, na duhet të presim orën 18:00 për të ndjekur emisionin në “ABC News”, për të ndjekur gjithçka ka thënë aktori  i humorit që e duam aq shumë. /Blitz.al/

Komento

Shperndaje