Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas J.Lo, Marc Anthony puthet me…

Pas J.Lo, Marc Anthony puthet me…
November 18
15:23 2016

Një nga lajmet më të bujshme të ditës së sotme ishte puthja mes Jennifer Lopez dhe Marc Anthony në Grammy Awards, të edicionit latin. Kjo sepse çifti ka vite që nuk është më bashkë, edhe pse kohët e fundit janë parë shumë pranë njëri-tjetrit.

Epo, kur menduam se mund të kishin një ribashkim të dy artistëve, Marc poston një foto duke u puthur me një mashkull tjetër! “Mirëmëngjesi njerëz!” – shkruan këngëtari përbri fotos. “Ndani një puthje me njëri-tjetrin!”.

Në të vërtetë, askush nuk e di se cila është marrëdhënia me mashkullin e panjohur në foto, por a është ky partneri i ri i Anthony-t? As këtë s’e dimë. /Blitz.al/

 

capture

Komento
Shperndaje