Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas dedikimit të Eduart Grishaj, Arbana Osmani ka diçka për ti thënë: “Jam me fat që të kam!”

Pas dedikimit të Eduart Grishaj, Arbana Osmani ka diçka për ti thënë: “Jam me fat që të kam!”
May 26
09:21 2019

Mbrëmjen e djeshme është transmetuar puntata e fundit e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” për këtë sezon dhe mes shumë surprizash “qershia mbi tortë” ka qenë dedikimi i Eduart Grishaj për Arbana Osmanin.

Pas përfundimit të emisionit Eduarti ka publikuar një foto me Arbanën dhe përbri saj shkruan: “Sonte ulim siparin e këtij sezoni, do rikthehemi edhe më të fortë. Arbana Osmani ti je emisioni dhe suksesi! Faleminderit të gjithëve”.

Por nuk mund të mos vihej re edhe komenti i Arbanës, e cila shkruan: “Sa me fat jam që të kam”!

Eduarti dhe Arbana janë përfolur që janë në një marrëdhënie së bashku e kjo nuk është hera e prë që bëjnë dedikime të përzemërta për njëri tjetrin, ndonse asnjëri nuk ka dashur ta pranojë publikisht./blitz.al/

Komento
Shperndaje