Blitz

 Breaking News

Pas 8 vitesh të martuar, ndahen çifti i njohur i showbiz-it

Pas 8 vitesh të martuar, ndahen çifti i njohur i showbiz-it
November 21
12:49 2019

Prej kohësh dihej se ata jetonin në shtëpi të ndara por ende nuk kishte patur një finalizim divorci deri tani.

Çdo gjë ka marrë fund tashmë pasi  Jenna Dewan dhe Channing Tatum kanë firmosur dokumentat e divorcit.

Ata kishin 8 vite të martuar, një martesë prej së cilës lindi dhe një vajzë.

Momentalisht të dy janë të lidhur me partnerë t tjerë, Tatum me këngëtaren Jessie J ndërsa Dewan me  Steve Kazee.

Përsa i përket kujdestarisë së vajzës, thuhet se të dy kanë të drejtë juridike dhe fizike për të qëndruar me vajzën./Blitz.al/

Share