Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas 4 viteve Landi i WSF tregon pishmanin më të madh nga ikja e Dr. Florit!

Pas 4 viteve Landi i WSF tregon pishmanin më të madh nga ikja e Dr. Florit!
April 08
18:01 2018

Të gjithë e rikujtojmë grupin aq të dashur për publikun “West Side Family”.

Madje kujtojmë se humbja e Dr. Florit ishte një humbje e madhe jo vetëm për të afërmit por edhe për fansat e tij.

Pak kohë para se Dr. Flori të ndahej nga jeta u përfol se në WSF kishte ndodhur një përçarje, lidhur me këtë Landi është pyetur rreth 4 vjet më pas në emisionin “Thumb” në Abc News.

“Pishmani më i madh është që dr. Flori nuk është më! Kjo është një hapsirë që nuk do mbushet kurrë, nuk kemi patur ndarje por sepse në fund dr. Flori kishte disa projekte të vetat që do ti zhvillonte, ndër këta ka qenë edhe “Beso”.- ka treguar ai./Blitz.al/

Komento
Shperndaje