Blitz

 Breaking News

Pas 3 vitesh lidhje, çifti i njohur martohet në fund të vitit!

Pas 3 vitesh lidhje, çifti i njohur martohet në fund të vitit!
June 27
16:59 2019

Kemi dasëm në horizont! Pas 3 vitesh lidhje, Katy Perry dhe Orlando martohen!

Këngëtarja dhe aktori të cilët fejuan Ditën e Shën Valentinit me një unazë  të bukur diamanti me lule, sikurse raporton People do të martohen në fund të vitit në një ceremoni të vogël e intime.

“Ata kanë punësuar një planifikues dasmash për të finalizuar të gjitha detajet e dasmës. Katy duket sikur e ka marrë situatën nën kontroll, por edhe Orlando po aktivizohet”.-ka treguar një burim për People.

“Nuk janë të stresuar për këtë gjë. Do të jetë një festë e këndshme me familjarët dhe miqtë”- është shprehur më tej burimi.

Katy ka qenë më parë e martuar me komedianin  Russell Brand, ndërsa Bloom ka qenë i martuar me modelen Miranda Kerr me të cilën ka edhe një djalë./Blitz.al/

Share