Blitz

 Breaking News

Pas 2 vitesh në muzikë, Rina Balaj merr vendimin drastik

Pas 2 vitesh në muzikë, Rina Balaj merr vendimin drastik
October 12
14:03 2019

Po, vendim drastik quhete dhe largimi nga rrjetet sociale. Në një kohë kur Instagrami është bërë një matës suksesi dhe fame, logjika qëndron.

Reperja e njohur , Rina Balaj, e cila shpesh është përfolur në mediaa për shkak të sherreve me Tayna-n, ka marrë sot një vendim të tillë.

Pas 2 vitesh aktive në muzikë, ajo ka vendosur të bëjë një pushim, duke u tërhequr nga rrjetet sociale.

Lajmin e ka dhënë motra e Rinës, Rudina, e cila në InstaStory-n e saj ka publikuar dhe  arsyen që e ka shtyrë Rinën të marrë këtë vendim.

“Rina nuk do të jetë aktive për një kohë të caktuar për arsye personale, faleminderit per mirëkuptimin.”- ka shkruar motra e reperes./Blitz.al/

 

 

 

Share