Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Partneri në krim” i Flori Mumajesit feston ditëlindjen. Urimi i producentit do t’ju ngrohë zemrat!

June 06
08:31 2017

 

 

Flori Mumajesi dhe Vik Kraja, i njohur si DJ Vicky, janë përgjegjës për “çmendjet” tona në “club”-e apo në festa me hitet “Nallane” dhe “Nallane 2”.

Ditën e sotme DJ i njohur feston ditën e tij të lindjes dhe kurrsesi nuk mund të mungonte edhe urimi i Florit për kolegun dhe mikun e tij.

Teksa ka shpërndarë në Instagram një foto të Vikit, producenti shkruan: “Nuk duhet me pas ditëlindjen me t’thon se je më i miri!”.

Pra, sot në familjen e madhe “Three Dots” paska festë dhe si në çdo festë të tyre shpresojmë të marrim sërish video “fun” apo, pse jo, video të “bletës punëtore”.

Gëzuar ditëlindjen DJ Vicky! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje