Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Paris Hilton: “Mund të jem shënjestra e radhës e ISIS”

Paris Hilton: “Mund të jem shënjestra e radhës e ISIS”
August 01
20:58 2016

Frika e sulmeve të ISIS-it nuk ka mbërthyer vetëm shtetet  perëndimore, por edhe Paris Hilton.

Ajo është shprehur për një gazetë spanjolle se mund të jetë një shënjestër për Shtetin Islamik: “Jam gjithmonë duke lëvizur rreth e rrotull planetit dhe jam një person tepër i famshëm, që do të thotë se jam një target për një sulm të mundshëm nga terroristët”.

Pavarësisht kësaj, Hilton nuk ka pranuar të punësojë roje sigurie, pasi siç thotë: “Dua të jem si çdokush tjetër në këtë botë”.

Komento
Shperndaje